Kees Jansma en veiling bij Sportlust

Verhalen over de succesreeks naar de finale twee jaar geleden in Zuid Afrika tot en met verhalen over het succesvolle WK in Duitsland onder bondscoach Rinus Michels kwamen aan de orde.In de pauze werd door Businessclub voorzitter Wim Stouthart het 50e lid geïntroduceerd. Zeker een succes aangezien de Businessclub nog maar een klein jaar geleden werd opgericht.Hierna was het de beurt aan burgemeester Hans Schmidt die als een ervaren veilingmeester de diverse kavels aan de man moest gaan brengen.
Er zaten interessante kavels tussen als een uur in een Ferrari rijden, een volledig verzorgde barbecue voor 20 personen, de wedstrijdbal van Lucky Ajax – Oud Feyenoord tot een gesigneerd ingelijst shirt van Dirk Kuijt. Alles kwam aan bod. Uiteindelijk werden bijna alle kavels aan de man gebracht en was de eerste veilingsavond van Sportlust’46 succesvol verlopen.Hierna werd onder het genot van een hapje en een drankje de avond geëvalueerd en ging een ieder tevreden huiswaarts.

[gallerij]

Foto`s Alex de Kuijper